Recepti 16. veljače 2024.

Kolač od jabuka i griza - najfinija i najbrža slastica

Članak Povratak na članak
Komentari 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Martos 14:51 01. Listopad 2017.

    Meni je ispao djelomicno...donji sloj je ostao apsolutno suh, srednji sloj suhih sastojaka tako tako namocen, a gornji zavrsni odlican😊 sve u svemu, ako zelite da vam uspije jabuke vam moraju pustiti dosta soka ili nadodajte kakvu tekucinu...ovaj kolac ocito ... prikaži još! iziskuje punooooo soka od jabuke kako bi se suhi sastojci namocili...drugi put ce biti bolje😊

  • Franovamama 17:34 06. Lipanj 2020.

    Recept je fantastičan, danas pečem već drugi put u zadnjih 10-ak dana!! Jedino što sam ja doradila je to da sam u naribane jabuke dodala par žlica domaćeg pekmeza od jabuka! Prvi put sam stvarno bila skeptična ali kolač je ... prikaži još! odličan, pogotovo drugi dan kad bude još sočniji! Spremljen mi je u omiljene! 😍

  • BLAZENKA123 22:03 03. Lipanj 2020.

    Ne pravite ovo je recepta za baciti nista ne valja 0/10

  • Reina 17:48 08. Svibanj 2020.

    Ljudi moji, ne isprobavajte ovaj kolač bez dodavanja tekućine suhim sastojicima. Propast će vam ili će biti djelomično jestiv. Ne znam tko dozvoljava ovako glupe recepte!

  • amando 08:55 29. Kolovoz 2022.

    Lagan za napraviti i dobar je

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.