21. studenoga 2014.

Gastro.hr te daruje s 10 Dukatovih paketa!

Članak Povratak na članak
Komentari 185
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Irena20 21:52 21. Studeni 2014.

    Najčešće ga koristim za fine, ukusne i mekane kiflice :) a skoro je moja svakodnevna kombinacija sa suhim voće za doručak ili večeru kao lagani obrok :)

  • margareta2 21:42 21. Studeni 2014.

    Najčešće ga koristima za kolače i muffine. Jogurt ih čini vrlo ukusnima i nestanu u vrlo kratkom vremenu. :)

  • Avatar dadekk1989
    dadekk1989 21:37 21. Studeni 2014.

    obožavam ga stavljati na saltu kao dresing,bolji je nego vrhnje a najvise sa svježim krastavcima nasjeckanim na kockice malo persina bosiljka soli i jedan JOGURT po ljeti ČUDOOOO a kao mali nisam mogo zamislit ga bez 2 žlice šecera :D

  • Metkic 21:37 21. Studeni 2014.

    Jogurt nečešće konzumiram za doručak, pijem ga i to većinom b aktiv i slične. Fin mi je i grčki tip jogurta kojeg ponekad pojedem kao međuobrok :)

  • Danijela79 20:32 21. Studeni 2014.

    Njačešće ga pijem za vrijeme doručka. Ponekada ga koristim između obroka kada sam gladna, pa da se na brzinu osvjezim i zaboravim na glad :-) Radim i par kolača gdje koristim jogurt.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.